Українцям поміняють дотації: оплачувати самим Субсидію дадуть готівкою, оплачувати буде необхідно особисто.

У березні українці знайдуть дотації за місяць готівкою. Дане нововведення стане зачіпати 4 мільйони людей. Тобто ті, хто саме згідно станом на грудень 2018 раніше вже мав скінді на коммунальніе платежі. Засоби перекинуть на банківську карту (спільно з пенсією або перерахують до 11 числа).

Отримані кошти необхідно витратити на плату комуналки. Таким чином, в разі якщо раніше в платіжках вказувалася сукупність з урахуванням субсидії, в такому випадку в даний час постачальники громадських послуг відправляють квитанції з повними сумами. А українці тепер самі зобов’язані здійснити розрахунок правильної необхідної суми і оплатити комуналку.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Основна відмінність – все без винятку інші засоби можливо буде зберегти для себе. У Кабінеті міністрів вирахували, то що в середньому кожному роздадуть приблизно 1,5 тис. Грн. Таким чином, Міністерство соцполітики має перемістити кошти для нарахування дотацій Пенсійному фонду аж до 27 числа будь-якого місяця, в разі якщо людина пенсійного віку набуває кошти в перших числах. В такому випадку, в разі якщо ви купуєте пенсію 3 березня, в такому випадку вже 27 лютого в Пенсійному фонді повинна бути сукупність вашої дотації.

Чи не пенсіонери дотацію фінансами можуть перераховувати аж до 11 числа будь-якого місяця. Подібним чином субсідіант зуміє придбати засоби ще аж до того періоду, як прибудуть платіжки.