Останній банк, що приймає оплату послуг ЖКГ від населення без комісії, почне брати по три гривні за кожну платіжку з початку 2017 року, повідомляє tenews. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це заявив директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова під час круглого столу, присвяченого падінню рівня банківського сервісу, передає видання «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, у листопаді поточного року представники державного «Ощадбанку» попередили своїх клієнтів, що з першого грудня 2016 року банк планує ввести комісію в розмірі трьох гривень з кожного платіжного документа при оплаті рахунків за комунальні та телекомунікаційні послуги через каси у відділеннях Ощадбанку.

При цьому платежі, проведені через віддалені термінали, Інтернет або мобільний банкінг, будуть здійснюватися без комісії.
«Банк змушений встановити комісію за проведення комунальних платежів в касі на мінімальному рівні (за собівартістю), для забезпечення покриття комісійних витрат», – повідомили в прес-службі Ощадбанку.

Представники банку пояснили, що подібні заходи вводяться з-за того, що вони не отримали забезпечення комісійних витрат від постачальників послуг (ЖКГ та інших компаній), а Закон «Про банківську діяльність» забороняє проводити операції нижче рівня собівартості такої послуги.