Пост 25-річної нареченої з австралійського міста Балларт в соціальній мережі Facebook на підтримку одностатевих пар обернувся для неї  неприємностями та зіпсованим настроєм перед весіллям, каталізатором яких став місцевий священик пресвітеріанської церкви  Стівен Норт, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…

Святий отець у відповідь на такий вчинок дівчини надіслав їй листа, в якому повідомив, що відмовляється вінчати пару.

"Після всіх проведених бесід і проповідей ви повинні були зрозуміти, що схвалення одностатевих шлюбів суперечить вченню Ісуса Христа і поглядам, на які спирається пресвітеріанська церква Австралії", – пояснив він.
При цьому Норт додав, що, можливо, хтось інший погодиться обвінчати пару, але порадив врахувати сказане стосовно ставлення пресвіторіанців до геїв.

У свою чергу закохані, які були прихожанами церкви протягом десяти років, назвали такий вчинок священика ганьбою, але весілля не скасували. Пара вирішила взяти шлюб за світським обрядом і зареклася ходити до церкви, де їм відмовили у вінчанні.