Репер Slim 400 отримав близько 10 вогнепальних поранень. Репер був доставлений в лікарню Лос-Анджелеса після численних вогнепальних поранень. Про це повідомляє TMZ.

Джерела в правоохоронних органах розповіли, що їм зателефонували близько 8:30 вечора в п'ятницю ввечері і повідомили, що в Комптоні був застрелений чоловік. Ним виявився популярний репер Slim 400. На місці події був помічений автомобіль чорного кольору. Зараз правоохоронні органи встановлюють місцезнаходження і особу підозрюваних.

Що стало причиною нападу на репера, поки не повідомляється. Нагадаємо, колишній барабанщик американської рок-групи Guns 'N' Roses Стівен Адлер був госпіталізований після того, як його поранили ножем в живіт. Про це повідомляє TMZ.

Невідомий подзвонив в службу порятунку з дому музиканта в Лос-Анджелесі. Як повідомляють співробітники поліції, музиканту нанесли ножове поранення в живіт. Медики повідомили, що отримана травма не загрожує життю Адлера. Існує також і припущення, що барабанщик міг покалічити сам себе, оскільки довгий час він страждав від наркотичної залежності. Через це йому в 1990 році довелося залишити музичний колектив.