Постраждала під час вибуху, в якому загинув ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, "керівник молодіжної платформи" "Оплот Донбасу" Наталія Волкова дала перше інтерв'ю після інциденту в кафе "Сепар".

Як повідомляють ЗМІ терористів, дівчина отримала численні опіки і прийшла до тями лише на третій день після того, що сталося. У лікарні її відвідали "в.о. глави республіки" Денис Пушилін Денис Володимирович і російські пропагандисти.

За словами Волкової, вона не пам'ятає, що з нею сталося.

"Уже давно в лікарні. Пам'ятаю тільки два дні … Як я зрозуміла, я потрапила в вогонь", – заявила вона.

За інформацією сепаратистських ЗМІ, в момент вибуху Волкова перебувала поруч з Захарченко.

Як відомо, 20-річна Наталія Волкова раніше була занесена в базу "миротворця" як затятий пособник терористів "ДНР".

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Олександр Захарченко загинув разом зі своїм охоронцем 31 серпня центрі Донецька в результаті вибуху в кафе "Сепар".

Лідера терористів поховали на "Донецькому морі" 2 вересня. Пізніше в мережі з'явилося фото з відкритою труною Захарченко.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Незабаром після загибелі на його місце був призначений Дмитро Трапезников – уродженець Росії, який з 2014 року перебував на різних адміністративних посадах в складі угруповання "ДНР".


Однак його призначення визнали "неправомірним" і 7 вересня новим виконуючим обов'язки глави "Донецької народної республіки" став голова "Народної ради" "республіки" Денис Пушилін Денис Володимирович.