614676

В окупованому Донецьку досі регулярно чутна стрілянина, а по білбордах на вулицях видно, що терористи активно готуються до своїх "виборів".

Журналіст "Новостей Донбасса" зробив репортаж із Донецька, який більше півтора року контролюють терористи, і опублікував звідти свіжі фото і відео, передає Корупція.Інфо.

Як пише журналіст, в інформаційному просторі Донецька немає жодного місцевого засобу масової інформації. Видаються тільки пропагандистські медіа — "Донецька республіка", "Новоросія" і філії московських газет — "Комсомольская правда в Донецьку" і "Московський комсомолець в Донецьку".

Тоталітарні будні Донецька: журналісти показали фото з окупації

Тоталітарні будні Донецька: журналісти показали фото з окупації

Діяльність українських громадських організацій та політичних партій в окупованому місті заборонена. А от контролюють місто сепаратистські організації, складаються з політичного та бойового крил. Політичне крило представлене двома основними "фракціями" — "Донецька республіка" та "Вільний Донбас" і численними "добровільними об'єднаннями громадян", серед яких, наприклад, спільнота "Новоросія", "Молода республіка" та інші.

Як видно із численних білбордів, зараз у Донецьку ведеться так звана "передвиборча кампанія".

Угрупування "ДНР" веде реєстр "неблагонадійних" осіб. Так в немилість можна потрапити за відмову вивісити прапор "ДНР" на фасаді, невдоволення чинною владою або відмову ділити земельне майно.