1410761693_1368883329_36684_2_640x480-mgguf5l5bbc1vf5rzdnhp2rcq2raz7itpezf7sxc78

Артистка розповіла, що у відділі кадрів її просили лишитися.

 Українська співачка Злата Огнєвіч, яка вперше у спідньому знялася в новому кліпі, в ефірі "Сніданку з 1+1" розповіла, чи не жалкує, що склала депутатський мандат.

За словами Злати, жалкувати нема за чим, оскільки вона зрозуміла, що дарма витрачає свій час.

"Коли доводиться битися над своїм законопроектом півроку і коли ти бачиш, що поряд законопроекти проводяться та голосуються. Тому що лобіюються інтереси якихось політичних груп, олігархів, бізнесменів. Культура вона нікому не цікава і не потрібна. Нема вигоди", – сказала Огнєвіч.

Зірка зауважила, що на її думку, вигода є. Культура, впевнена Злата, це імідж країни.

"Набагато легше керувати безкультурним народом. Завжди розумним людям, які розуміють ситуацію в країні, їм завжди намагалися закрити рот", – поділилася співачка.

Також Огнєвіч прокоментувала зарплатню, яку отримувала у Верховній Раді. Як відомо, найближчим часом депутатам збираються підвищити зарплатню, що, по ідеї, допоможе уникнути корупції. Проте Злата не вважає, що це допоможе.

 "Я не пам'ятаю точно скільки. Це було близько 4 тисяч гривень, бувало і більше, в залежності від відвідування це нараховується. Корупції зовсім не зарплати допоможуть уникнути. Це в голові, у ставленні. У всьому світі політики думають не лише про себе, але і про свій народ", – сказала Злата.

У відділі кадрів, коли Огнєвіч збиралася йти з ВР, їй сказали: "Злато не йди, зараз підвищать зарплатню". Проте це не зупинило співачку.

"Якщо у людини мотивація йти працювати лише заради зарплати, для мене це сумно. Йти працювати заради покращення країни – це мотивація. Звичайно, зарплатня, це те, що тобі заплатять за працю. Проте мотивація має бути іншою", – підсумувала Огнєвіч.