хабар

Голова однієї з сільських рад Новоодеського району за цю суму пообіцяв “вирішити” питання щодо надання в оренду свердловини для добування мінеральної води. Посадовцю загрожує до 6 років позбавлення волі, передає Корупція.Інфо.

15 жовтня, голову сільради було затримано працівниками Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Миколаївській області під час отримання неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч доларів США. Гроші були отримані від представника юридичної особи за укладання договору оренди свердловини для видобування мінеральної води на території сільської ради.

Гроші, які стали предметом хабара, вилучені.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Голові-правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі спеціальною конфіскацією.

Тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у скоєнні злочину.