politicians00

Політики всього світу і всіх рівнів завжди дотримуються суворого дрес-коду і не дозволяють собі фривольність в зовнішньому вигляді.

А як одягаються ці люди на відпочинку? Наприклад, на пляжі? Чи все-таки дозволяють собі розслабитися і просто побути хоч пару годин звичайними людьми?

Віктор Андрійович ніколи не соромився вийти на люди в плавках, особливо на Водохреща. Він навіть змушував до цього, добру половину своєї свити, яка хоч і соромилась, але лізла в ополонку змивати гріхи зі своїм патроном…

 

 

Легендарний екс-мер столиці Леонід Черновецький, також не проти продемонструвати свої труси на людях.

 

 

Це мабуть така особливість київських начальників. Вони залюбки роздягаються на публіці. Попередник Черновецького екс-мер Києва Олександр Омельченко також не соромився показати електорату свої труси.

 

 

Велична поза і владний погляд Володимира Вольфовича Жириновського роблять його схожим на давньоримського імператора. Тільки прості, спортивного крою труси смарагдового кольору і пластикова пляшка з мінералкою, зближують його з простим народом.

 

 

Подружжя Клінтон прихильники активного відпочинку та здорового способу життя. Навіть у купальних костюмах ця пара поводиться вельми аристократично.

 

 

Вітчизняний радикал Олег Ляшко змушує носити труси навіть свого собаку. Так безпечніше…

 

 

Російський президент Борис Єльцин завжди був близький до народу. Навіть його пляжний костюм нічим не примітний: прості чорні плавки і кепочка з козирком, як у більшості чоловіків пострадянського простору. Про те, що це не простий громадянин гріється на сонечку, видає тільки серйозний дядько в строгому костюмі на задньому плані цього знімка.

 

 

Одруження французького президента Ніколя Саркозі на розкішній фотомоделі Карлі Бруні наробило багато шуму в пресі і викликало масу пліток і пересудів. Але пара ніколи не звертала на це жодної уваги. На відпочинку подружжя поводяться, як більшість закоханих – весело спілкуються і ходять, тримаючись за руки. Навіть їх купальні костюми, підібрані в одних тонах.

 

 

Спортивній фігурі Барака Обами можуть позаздрити багато чоловіків. Але, незважаючи на це, американський президент ніколи не дозволяє собі вдягати на пляжі обтягуючі плавки.

 

 

Сжожого дрескоду дотримується і лідер української об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

 

 

А от Микола Янович Азаров якраз за такі плавки. В них краще промальовується його вроджена інтелігентність та професіоналізм…

 

 

Такі ж обтягуючі плавки любить носити і Володимир Литвин, екс-спікер Верховної ради. До того ж віддає перевагу червоному кольору. Червоні труси краще кидаються в очі.

 

 

Німецький канцлер Ангела Меркель разом зі своїм чоловіком Йоахімом Зауером, спеціалістом з квантової хімії, носять класичні купальні костюми. На цьому знімку вони такі серйозні, немов навіть на відпочинку змушені вирішувати глобальні світові проблеми.

 

 

Молодий герцог Кембриджський на відпочинку дозволяє собі максимально розслабитися. Про це говорять його фривольні сімейки з перчиками чилі.

 

 

Від звичайних життєвих казусів, виявляється, ніхто не застрахований. На знімку ще молодий принц Чарльз притримує плавки двома руками.

 

 

Незворушний генеральний секретар ЦК КПРС Леонід Брежнєв у класичних сімейних трусах, зшитих на одній з радянських швейних фабрик.

 

 

На знімку Джон Кеннеді весело проводить час на пляжі, плаваючи і спілкуючись з простими американцями.

 

 

Прем'єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчілль у модному в сорокові роки купальному трико.

 

 

Правлячого князя Монако Альбера II на відпочинку важко відрізнити від звичайного європейського туриста. На знімку він у центрі в строкатих шортах з тропічним принтом.

 

 

Дивлячись на чоловіка на знімку, навіть не можна припустити, що він відомий і багатий. На фотознімку російський мільярдер Роман Абрамович.