Нардеп: Через нашу владу та олігархів Путін фінансував війну проти України коштом самої ж України


Чим більше діалогів з бойовиками терористичних «ЛНР-ДНР» веде Україна, тим далі від’єднуються окуповані території, – Корупція Інфо

Популярне: У Європарламенті зупинили розгляд питання про український безвіз. Причина просто збиває з ніг!

Про це під час політичного ток-шоу «Інша Україна» заявив Володимир Парасюк, народний депутат України, коментуючи питання щодо низки гучних заяв влади про негативні наслідки блокування окупованого Донбасу для України, а потім її ж рішення про встановлення блокади «ОРДЛО».

«Якщо ми хочемо перемогти у цій війні, ми повинні реагувати жорстко. Ми їх (бойовиків «ЛНР-ДНР». – Ред.) сприймаємо як державу, а вони мають бути у статусі терористів. Це взагалі мавпи з гранатами, які прийшли на нашу землю, і в них інстинкту, крім як вбивати і гвалтувати, взагалі немає. Чому їх ставите у ряд якоїсь державності? Чим більше ви з ними торгуєте, чим більше даєте можливість говорити, тим далі ці території від’єднуються», – наголосив нардеп.

За словами гостя ток-шоу, план господаря Кремля був дуже простий: він спочатку фінансував агресію проти України.

«Але потім він зробив так, що через нашого Президента та олігархів він реалізував план фінансування війни проти України самою ж Україною! І йому це вигідно», – наголосив нардеп.

Володимир Парасюк додав, що 450 кілометрів кордону Україна не контролює: «Та сюди чорта лисого можна провести без сплати податків! А вони розказують: ми втратили якусь там кількість податків!»

Учора на телеканалі ZIK відбулась прем’єра безпрецедентного політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір». Ведучим ток-шоу став екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.