Уряд збільшуватиме розмір стипендій за рахунок планового щорічного скорочення числа стипендіатів. До 2020 року плануються стипендії на рівні 3 723 гривені, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Здохне, як собака під парканом”: Пророцтво майбутнього Медведчука поставило на вуха всю Мережу

Міністерство фінансів пропонує розділити академічні та соціальні стипендії. Перші дістануться відмінникам і тим, хто демонструє особливі досягнення, а другі – тим, хто потребує матеріальної допомоги.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що необхідно збільшувати розмір стимулюючої академічної стипендії. За підрахунками Мінфіну, розмір стипендії можна підняти до мінімальної зарплати. У 2018 році за скорочення кількості стипендіатів до 25% розмір виплати становитиме 1 700 гривень (на даний момент розмір мінімальної академічної стипендії посилання – 1 100 гривень).

Планується, що в 2020 році студенти зможуть отримуватиме 3 723 гривень. Триразового підвищення стипендії можна домогтися тільки за рахунок триразового зниження кількості студентів, які отримують стипендії.

Заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив, що рівень стипендії повинен бути достатній, для того щоб грошей вистачало на безбідне життя.