Мер Конотопа Артем Семеніхін зробив термінову заяву через померлу від коронавірусу 76-річну ворожку.

Про це він заявив у своєму зверненні.

Семеніхін наголосив, що жінка була ворожкою та перед смертю активно приймала людей. Коронавірус уже виявили у трьох її родичів – сина, доньки та онука.

Мер Конотопа наголосив, що влада встановила вже 70 людей, котрі контактували із ворожкою. Проте вона могла заразити сотні людей.

Артем Семеніхін терміново звернувся до Міністерства оборони з проханням залучити до дезінфекції міста військових, оскільки депутати місцевої влади попри смертельну небезпеку не збираються голосувати ні за які ініціативи мера.

Нагадаємо, Тернопільській області медики видали тіло чоловіка, який помер від коронавірусу, у мішку й не пояснили родичам, як правильно поховати його

“Батько важив 100 кг. Поклали тіло тата самі в труну, не маючи жодного захисного одягу. Коли сестра телефонувала в лікарню, їй сказали, що медперсонал НЕ буде себе наражати на небезпеку. А далі труну не могли в бус засунути. Тоді вже телефонувала до головного лікаря, той порадив просити людей. Але всі тікали. Лише за дві години вийшов медик у захисному костюмі й допоміг домовину поставити в машину”, – згадує дочка 68-річного померлого Анна Поліщук