Біля офісу також знайшли піротехніку, якою, ймовірно, збиралися підпалити приміщення.

У Києві вночі невідомо копіювали напад на офіс громадського прийому народного депутата України Андрія Білецького, що знаходиться в Оболонському районі.Про це повідомили в прес-службі прийому.

"Невідомі близько двох годин ночі залили фарбою вікна офісу і відкинули всередину приміщення молотка, який розбив вікно", – йдеться в повідомленні.

Популярне:  Масові перевірки та штрафні санкції: як каратимуть українців вже з жовтня

Як зазначається, також біля місця злочину було знайдено піротехніку, яку, ймовірно, молодіки намагалися використати для підпалу приміщення.

У білецькому нападі пов'язують з антиукраїнськими силами, які продовжують дестабілізувати ситуацію в столиці України та реагують на активну діяльність Національного корпусу.

"Скоєний злочин добре показує, що влада продовжує ігнорувати напади на активістів, не шукає замовників, ані виконавців злочинів. Хвиля переслідувань продовжується, запевняємо, що жодні безглузді спроби залякування не зможуть зупинити діяльність націоналістів. Це лише чергове підтвердження тощо, що ми діємо в правильному напряму ", – резюмували у громадській приймальні.

Нагадаємо, до обрання в Раду Андрій Білецький очолив батальйону "Азов", який воював на Донбасі від 2014 року. Раніше він також розповів, що 

Екс-командир "Азову" Білецький збирається вболівати у президенти
збирається балотуватися на посаду Президента України.