ЗМІ розписали, як «дует» глави МВС Арсена Авакова і спікера Дмитра Разумкова стає «фрондою» до Зеленського, – про це пише тг-канал “ЗеРада”.

Обидві фігури досить сильні, щоб створити альтернативний СН політпроект під Разумкова з його президентськими амбіціями. Одним з плацдармів цього проекту може стати Харків, якщо на виборах мера там переможе креатура Авакова Ігор Терехов.

Уже зараз Аваков і Разумков починають демонструвати самостійну позицію, наприклад, в питанні введення РНБО персональних санкцій проти Павла Фукса. Аваков був проти, тому що Фукс – «куратор» в.о. мера Харкова Ігоря Терехова, якого глава МВС бачить повноцінним мером після виборів 31 жовтня. Разумков, як і Аваков, санкції проти Фукса не підтримав.

Другий важливий момент. Аваков абсолютно не допомагав Офісу Президента відстояти перемогу Василя Вірастюка на окрузі №87 на Івано-Франківщині. Вірастюк став нардепом, але «недружній» нейтралітет Авакова ускладнив цей процес. У той же час за суперником Вірастюка Олександром Шевченком стоїть Ігор Коломойський, який також є старшим партнером Павла Фукса.

У Коломойського існують і давні близькі стосунки з Аваковим.

Але абсолютно відмінну позицію Аваков займає на виборах в Харкові. Там весь його адмінресурс буде працювати на перемогу Ігоря Терехова, хоче цього Зеленський чи ні. Арсен Аваков прекрасно розуміє, що над його відставкою в ОП вже працюють, а тому зберегти контроль над Харковом для нього критично. Щоб потім з цього плацдарму воювати із Зеленським.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.