Не так давно, на початку червня, Україну відвідали французькі сенатори Наталі Гулі, Жан-П’єр Міг і Жоель Герра. Причому, без зайвої помпи і освітлення в ЗМІ, за винятком саме тих ЗМІ, які відомі своєю проросійською схильністю і є ретрансляторами російської пропаганди в Україні. Наприклад, цей візит широко висвітлювала СТРАНА.UA. Про це військово-політичний оглядач Олександр Коваленко розповів для «Інформаційний навігатор».

Не дивно і те, що візит французьких сенаторів відбувся виключно у вузькому колі партії ОПЗЖ і особисто Вадима Рабиновича, що зайвий раз говорило про те, що даний візит організовано в рамках якоїсь пропагандистської акції в інтересах Росії. А після того, як французькі сенатори заговорили про проблему популярності “фашизму” в Україні то все стало на свої місця.

Буквально через тиждень, після візиту в Україну, ці сенатори вже у себе у Франції раптово згадали про свою зустріч з Рабиновичем і заговорили про якийсь “фашизм” в Україні з новою силою і це теж було не дивним. Не дивним, тому що саме в цей момент французький депутат від правлячої партії “Вперед, республіка!” П’єр Персон після візиту на Донбас заявив про те, що Франція повинна сприяти прискоренню процесу інтеграції України в НАТО і Європейський Союз.

Вадим Рабинович, як, виявилося, був з візитом у Франції і за повідомленнями ресурсу 112UA по, нібито, запрошенню Сенату Франції 21 червня відвідав французький парламент! Причому в ході цього “відвідування” відбувся його виступ з приводу питання “відродження фашизму в Україні”.

Мені в очі кинулося найбільше навіть не те, що ІПСОА російських спецслужб про якийсь “неонацизм” або “фашизм”, неважливо яка його назва, але продовжує культивуватися через ОПЗЖ, а Вадим Рабинович цілком і повністю це курирує!

Також, нагадаю, що самого лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука з 2019 року наполегливо намагалися вивести на зовнішньополітичний рівень як політичного “важковаговика”, який, нібито, без офіційного Києва може вирішувати глобальні питання.

Так, 23 січня 2020 року в Люксембурзькому палаці у Франції була проведена конференція “Парламентський вимір Нормандського формату”, названа російськими ЗМІ успішною, але, яка насправді зібрала не більше 20 учасників. І кого, тільки вдумайтеся!

Організатор заходу сенатор правого опозиційної партії “Республіканці” Себастьян Моран, екс-голова Європейського соціально-економічного комітету Анрі Малоссі, сенатор Себастьян Моран, голова групи “Франція – РФ” в Сенаті Жерар Лонге, депутат Національних зборів Франції та член групи дружби “Франція – РФ “Наталія Пузирьова (за походженням росіянка), сенатор Жоель ГАРІОА-Майл, керівник” Міжнародної ради російських співвітчизників “, глава Російського музичного товариства в Парижі Петро Шереметьєв …

Власне, Віктор Медведчук, проект Кремля в Україні, тоді зібрав в скромному, але дружньому колі інші проекти Кремля, але вже французькі і поговорив про глобальні проблеми на камери російських ЗМІ. Приголомшливо!

А потім був аналогічний захід, але вже в Бундестазі, влаштований представниками партії “Альтернатива для Німеччини”. До речі, проведене в їдальні Бундестагу, а не в залі засідань або одному з конференц-залів.

Тому Вадим Рабинович за лекалами свого шефа теж підкорив сенат Франції – насправді його передпокій, але підконтрольні ОПЗЖ і російські ЗМІ розповідають зовсім інше, мало не про тріумф!

Потім замахнеться на Бундестаг – теж перекусить в їдальні з дуже важливого питання. Але все це буде піднесено як серйозна міжнародна робота ОПЗЖ з європейськими партнерами в рамках засудження потурання України щодо процвітання в країні “неонацизму” або “фашизму” – вони і самі розібратися не можуть через куплену освіту і дипломи роздруковані на ксерокс.

Так, я, безумовно, зайвий раз фіксую той факт, що партія ОПЗЖ продовжує культивувати російські фейки і ІПСОА не тільки всередині України, а й за її межами. Так, я зайвий раз фіксую підтвердження своїх матеріалів про те, наскільки глибоко російські агенти впливу проникали в політичні реалії ЄС. Але при цьому я фіксую і те, що ОПЗЖ почало тріщати по швах не пройшовши і півроку з моменту старту судових проваджень щодо Віктора Медведчука.

І цей колос захитався, варто було підбити лише одну його глиняну ногу. Повірте, далі буде навіть куди цікавіше – це ковдру вже не просто тягнуть, її рвуть!

А, що до Наталі Гулі, Жан-П’єр Міг і Жоель Герра, то мій погляд їм давно пора заборонити в’їзд на територію України. Причому, слід було це зробити ще тоді, коли саме Наталі Гулі поширювала фейки про тренувальні табори ІДІЛ в Україні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.