Зараз темою №1 для обговорень стали висловлювання народного депутата від ОПЗЖ Іллі Ківи про те, що ті, хто 27 липня прийшов на Хресний хід РПЦвУ – це люди, які прийдуть зносити до “біса собачого злочинну владу” Зеленського вже цієї осені! А вчора – була репетиція!, пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

Фактично, в словах Іллі Ківи очевидно проглядався заклик до державного перевороту. Але, справа в тому, що про це вчора і сьогодні віщав не тільки Ківа, а фактично мало не кожен спікер, якого показували в прямому ефірі на «Першому Незалежності».

Наприклад, Любов Тодоренко регулярно під час свого виступу на майданчику нагадувала про те, що парафіяни РПЦвУ терплячі і мирні, але така кількість людей здатне на багато чого. Але, на відміну від Іллі, Любов не так розкручена і не настільки токсична, хоча хрін редьки не солодший.

По суті, кожен спікер вчора доповідав у простір саме цей наратив – нас багато, ми вас зметемо.

Це ще один доказ, що РПЦвУ і ОПЗЖ використовували масштабність і масовість Хрещеного Хода, крім всіх інших цілей, згаданих мною не тільки вчора, а й раніше, в тому числі і для залякування. Ось тільки якщо запрошені в ефір спікери були в своїх погрозах максимально обережні, Ківа, який звик, що йому багато що сходить з рук, був вкрай відвертий і однозначний.

І ось, спікер РПЦвУ Микола Данилевич заявив, що ОПЗЖ не здатні зібрати під своїми прапорами і половину тієї кількості людей, що зібрала вчора РПЦвУ і привласнювати це досягненні партії не варто. До того ж, РПЦвУ не має наміру влаштовувати переворотів.

Як же так виходить? Горщики не встигли спекти, а вже б’ються? Або токсичність Ківи вже поперек горла всім і не виключено, що скоро його будуть зливати, бо толку не багато, а проблем з кожним днем ​​все більше і більше.

Ну а що? Доктором наук став, можуть і до лику святих зарахувати, як мученика. У РПЦ досвід в цьому багатий.

Також Коваленко зазначив:

Тисячі учасників хресного ходу, які деякі ресурси РПЦвУ чомусь називали навіть “червоним”, провели в храмах і церквах даної структури, де їм постелили на підлозі, на лавочках і т.д.

Ось так, аскетично, як справжні паломники, що не потребують all inclusive, басейні і вегетаріанському меню ці люди провели останню добу. Прямо сльоза навертається від розчулення. Але, ні – не навернеться. Бо милуватися тут нічому.

Вчора в Києві була приведена в дію епідеміологічна бомба. Десятки тисяч прихожан РПЦвУ розподіляли між собою коронавірус з надією, що іконка на ниточці їх врятує. А цієї ночі, розподілений між ними коронавірус не тільки був закріплений в задушливих, замкнутих просторах, але і поширений ще більше.

Хресний хід РПЦвУ це не святкування Дня Хрещення Київської Русі-України, це шалені чумні танці, влаштовані філією РПЦ в Україні.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.