Леонід Кравчук, який очолює українську делегацію в Тристоронньої контактній групі, знаходиться на лікарняному, після якого повернеться до керівництва.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

“Екстрене засідання робочої групи ТКГ з питань безпеки на постійній основі відбувається для того, щоб врегулювати ситуацію порушення режиму тиші та припинення вогню, не потрібно скликати саме Тристоронню контактну групу. Є відпрацьований механізм, цим займаються наші представники в підгрупі з безпеки. Що стосується наступного планового засідання ТКГ – це кінець серпня”, – зазначив віцепрем’єр.

Це пояснюється тим, за його словами, що кожен рік у серпні роз’їжджаються всі представники, зокрема представники ОБСЄ.

“Очолює українську делегацію в ТКГ Леонід Кравчук. І на сьогоднішній день поки він знаходиться на лікарняному, я не буду розкривати питання медичного і приватного характеру. Завершиться його лікарняний – і він продовжить, я сподіваюся, абсолютно точно так само управляти українською делегацією. Якщо раптом він не буде мати можливість взяти участь в засіданні, я як перший заступник глави української делегації буду представляти Україну під час тих засідань”, – заявив Резніков.

Нагадаємо, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі та перший президент України Леонід Кравчук досі перебуває у медзакладі. Місяць тому він переніс операцію на серці.

Як повідомила у коментарі Фактам ICTV прес-секретар Кравчука Оксана Сибірцева стан здоров’я політика не покращився.

– Усе без змін, усе стабільно, – зауважила вона.

За словами прес-секретаря, лікарі та родичі Кравчука не дають ніяких коментарів з приводу стану здоров’я та самопочуття очільника делегації ТКГ.

– Лише відомо, що він досі перебуває у лікарні, – додала прес-секретар.

Також Оксана спростувала інформацію, яка раніше з’явилась у ЗМІ, про те, що Кравчук нібито не може самостійно дихати і його підключили до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

За її словами, такої інформації ані медики, ані близькі політика не надавали.

Нагадаємо, в свій час Президент України Володимир Зеленський пояснив призначення першого президента Леоніда Кравчука в Тристоронню контактну групу із врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Я вважаю, що очолювати групу має потужна, мудра, освічена людина, яка здобула авторитет у всій Україні і в окупованій частині. Це дуже важливо для голови ТКГ”, – заявив Зеленський.

Леонід Кравчук заявляв що зупинити війну на Донбасі – непросто, оскільки багато терористів воюють там за гроші. За його словами, українська сторона в ТКГ повинна постійно вносити пропозиції щодо врегулювання конфлікту на сході України, а також бути здатною до переговорів, компромісів, пропозицій і поступок.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.