Волинські комуністи і комсомольці неодноразово передавали нібито гуманітарну допомогу. Невідомі у масках увірвалися до гаража, де таємно збираються комуністи, й побили першого секретаря Луцького міськкому КПУ Віктора Пащука. Він опинився у лікарні. Нагадаємо, що раніше у Харкові активісти штовханиною і петардами розігнали мітинг комуністів.  За словами очевидиці, до приміщення увірвались 15 людей у балаклавах. У офісі над гаражем відбувалась звітно-виборча нарада "лівих".

Зауважимо, що луцькі комуністи регулярно передають гуманітарну допомогу до "ЛНР". Правоохоронці працюють над встановленням подробиць інциденту, – пишуть "Волинські новини". 

Очільник "Правого сектору"на Волині Павло Данильчук у Facebook прокоментував побиття комуністів. "Сьогодні зранку дізнався про чергові вибрики місцевих комсомоло-кононово-виб**дків у Луцьку. Прийшлось з хлопаками розганяти підпільні збори компартії, поки хтось там "мінував" міськраду. Скажу одне точно, зробимо все можливе, щоб антиукраїнські сили та організації не діяли на Волині, а виб**кам ліпше добре подумати перед тим, як вертатися з луг*ндону", – написав Данильчук у соціальній мережі. Читайте також: СБУшники у Запоріжжі спіймали комуніста, який мав поширювати антиукраїнські агітки Нагалаємо, що російські комуністи вважають гідним політичного притулку лише Януковича. 

Рavlo Danylchuk: "Сьогодні в Луцьку. зранку взнав про чергові вибрики місцевих комсомоло-кононово-виблядків. прийшлось з хлопаками розганяти підпільні збори компартії, поки хтось там "мінував" міськраду. Скажу одне точно, зробимо все можливе щоб антиукраїнські сили та організації не діяли на Волині, а виблядкам ліпше добре подумати перед тим, як вертатися з лугандону".

 

Джерело: ТСН