Голова фракції “Слуги народу” в парламенті Давид Арахамія певен, що Україні не варто було відмовлятися від ядерної зброї.

Таку думку він висловив в етері програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24”.

На запитання про те, якими були основні стратегічні помилки кожного президента України, Арахамія відповів:

“У Кравчука, мені здається, помилка фатальна — позбутися ядерної зброї, підписавши меморандум (Будапештський — ред.), який нічого не значить. Мені здається, це найбільша… У принципі, ми сьогодні всі успадковуємо цю велику помилку. Всіма іншими помилками всіх інших президентів можна просто знехтувати”.

“Слуга народу” зізнався, що не знає обставин підписання меморандуму – і зараз “легко розмірковувати, через стільки років”.

“Але, мені здається, в той час потрібно було проявити наполегливість і хоча б інші документи (підписувати – ред.). Навіть якщо б не могли обслуговувати (ядерне озброєння – ред.), ми могли б скоротитися, але все одно залишити ядерний потенціал”, – сказав Арахамія.

“Ми могли б шантажувати весь світ, і нам би давали гроші на обслуговування, як зараз це відбувається в багатьох інших країнах”, – вважає нардеп.

Після слів Арахамії у Мережі піднялася хвиля обурення на такі слова нардепа. ось що написав з цього приводу екснардеп Ігор Мосійчук у своєму телеграмі:

“Це просто звіздєц

Це зелене чучело Арахамія знову вчинило інформаційну диверсію! Заявило, що Україні треба було зберегти ядерну зброю не для стримування агресії проти себе і збереження територіальної цінності, а щоб шантажувати весь світ і отримувати від цього фінансовий зиск!

Ця заява є ніщо інше як свідома дискредитація воюючої України перед всім цивілізованим світом!

Арахамію варто не лише позбавити депутатського мандату, українського громадянства і срачами гнати цю приблуду з нашої країни, а й просто вирвати язик!”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.