Російський журналіст Сергій Доренко помер годину тому на 60-му році життя.

Відомий російський журналіст Сергій Доренко потрапив в ДТП на Ніколоямській вулиці в Москві. Він їхав на мотоциклі, відчув себе погано, втратив контроль над транспортним засобом і впав на проїжджу частину в районі Земляного Валу.

Коли медики прибули на місце ДТП журналіст був без свідомості, знаходився в стані клінічної смерті. Лікарі намагались реанімувати його протягом години і 20 хвилин, проте це не дало результатів.

Інформацію про смерть Доренко підтвердив «РІА Новини», посилаючись на інформацію від лікарів, головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов.

Доренко з 2014 року був головним редактором радіостанції «Говорить Москва». До цього він був радіоведучим і головним редактором станції «Російська служба новин». Свою популярність він здобув завдяки телебаченню – був ведучим інформаційних програм «Час» і «Авторська програма Сергія Доренка».

У мережі з'явилися фото з місця події.


Нагадаємо, Сергій Доренко став широко відомий в 1999 році, завдяки авторській телепрограмі, а в останні роки його гонорари становили до 100 тис. рублів за ефір.