Перша леді Олена Зеленська на запрошення Посла Аргентинської Республіки в Україні Елени Летісії Тереси Мікусінскі відвідала виставку робіт аргентинських фотохудожниць «Аргентина очима жінок-мисткинь», організовану Посольством спільно з інформаційним агентством «Укрінформ».

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Художниці, роботи яких представлено на виставці, за допомогою різних технік, творчих стилів, особистих переживань та емоцій під час зйомки діляться своїм поглядом на Аргентину, відображаючи її в обличчях, пейзажах, кольорах.

Під час відвідання Олена Зеленська не лише оглянула роботи аргентинських фотохудожниць, а й заочно познайомилася з кожною із мисткинь через їхні відеозвернення.

На виставці представлено роботи Хісели Айзенштат, Стефані Феррон, Селін Фрерс, Еве Ґрінберг, Нори Інієста, Зулеми Маса, Патрісії Пароді та Грасіелли Рію. Виставка буде доступною для відвідування до 11 листопада у приміщенні Національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Турецької Республіки перша леді Олена Зеленська взяла участь в урочистому запуску аудіогіда українською в найбільшому палаці Туреччини – Долмабахче. Паралельно україномовні аудіогіди було презентовано ще у двох відомих культурних пам’ятках Туреччини – музеї просто неба Ефес та Національному парку Гьореме, що у Каппадокії.

Відзначимо, що 28 серпня ми повідомляли про те, що у межах ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської з поширення української мови у світі та впровадження україномовних аудіогідів у найбільш знакових місцях, зокрема – найбільших музеях світу, аудіогід українською з’явився в Азербайджанському національному музеї килима (м. Баку).

Також варто відзначити, що Азербайджанський музей не був першим. У червні 2020 року українською також «заговорив» один з найбільших музеїв Австрії – художня галерея Альбертіна (м. Відень).

Під час поїздки до Лондона відповідний Меморандум було заключено і там. Відповідно до положень Меморандуму, Адміністрація історичних королівських палаців (м. Лондон) підтримує ініціативу першої леді та бере на себе зобов’язання найближчим часом запровадити україномовний аудіогід в одному з найвизначніших місць не лише Великої Британії, а й світу – Лондонському Тауері (Tower of London).