Небезпечні "цукерки" розповсюджують безкоштовно серед підлітків просто у школах.

Як з’ясували журналісти, охочі можуть отримати "цукерки" просто на перерві, які роздають безкоштовно задля того, щоб підсадити на наркоту школярів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Просто з бодуна у Мишки п***іж прокидається…”: Саакашвілі засвітився на розкішній тусовці в 5-ти зірковому готелі

"Перший наркотик дитині завжди дають безкоштовно спробувати. Це тільки лише приманка для того, що далі людина зрозуміла: "О, я хочу". А наступного разу вже за гроші", – розповіла керівник реабілітаційного центру підлітків "Нарконон" Наталія Головцова.

За словами експерта, є чимало випадків, коли дитина пробувала "Землянику" і просто божеволіла."Це настільки сильні психотропи, що людину просто відвезли в психічний будинок. До нас приїжджали хлопці, але ми розуміли, що цю людину ми не врятуємо, і відправляли до психлікарні", – зазначила вона.

Окрім цього очільниця наркоцентру наголосила, що зараз дуже багато звернень з дівчатами 15-16 років.

Школярам дістати наркотики не проблема, адже спеціальні написи з інтернет-адресами віртуальних наркомагазинів є біля кожної школи.

Старшокласники однієї з київських шкіл зізнались журналістам, що психотроп "Земляника" з’явився приблизно півроку тому, підлітки йдуть на все, аби стати популярними серед своїх і отримати нові враження. Нині ціна синтетичних "цукерок" в інтернеті стартує від 300 гривень.

Водночас психологи вважають, що зарадити новій наркокатастрофі можна, потрібно лише відверто говорити з власною дитиною та зберігати спокійну та врівноважену атмосферу в родині, адже перший крок до синтетичного кайфу роблять після великих сімейних сварок.