Українцям від завтрашньої погоди варто чекати дощ, хмарність та «мінус»

Про це повідомляє Гідрометеорологічний центр України, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Просто з бодуна у Мишки п***іж прокидається…”: Саакашвілі засвітився на розкішній тусовці в 5-ти зірковому готелі

На заході України буде хмарна погода, яку супроводить невеликий дощ. Жителям цих регіонів варто готуватися до того, що температура повітря вдень буде на рівні від +7 до +14 градусів. При цьому вночі варто чекати від +2 до +8 градусів за Цельсієм.

Жителям північних регіонів України, крім дощу і туману, варто готуватися до мокрого снігу та ожеледиці. Температура повітря там буде на рівні від +7 до +12 градусів. Вночі українцям варто чекати від -4 до +3 градусів за Цельсієм.

Українцям, які проживають в центральних регіонах країни, варто чекати хмарності без опадів. Лише вдень пройде невеликий дощ. Температура повітря там буде від +2 до +7 вище нуля, а вночі від -2 до +5.

На сході України мінлива хмарність та невеликий дощ. У Харківській області місцями спостерігатиметься мокрий сніг і сильний вітер. Температура повітря там буде від +2 до +8 градусів вище нуля. Вночі варто чекати «мінус» – від -4 до +3 за Цельсієм.