Політика Міжнародного валютного фонду щодо України є хибною, оскільки шкодить економіці України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Пам’ятаєте батька, який підірвав себе в суді? Злочинці тепер вільні, дізнайтесь причину

Про це в коментарі ГолосUAсообщіл економіст Олександр Охріменко.

«МВФ багато чого ввраховує, але їхня політика щодо України є хибною. Фахівці фонду абсолютно не розбираються в економіці нашої країни. На сьогоднішній момент ціна на газ для населення є непідйомною. Для того, щоб нормально запрацювала вітчизняна економіка ціну на нього потрібно знизити. На сьогоднішній момент 30 мільярдів боргів ЖКГ, які вже є, виростуть у багато разів. Нова заява МВФ – просто знущання. У бюджеті і так не вистачає грошей на субсидії, продовжиться зубожіння населення і виникне маса проблем, які вирішити буде просто неможливо », – сказав А. Охріменко.

За його словами, Україна абсолютно спокійно зможе обійтися без кредитів МВФ.

«Україна абсолютно спокійно зможе обійтися без кредитів МВФ. Черговий транш в обмін на божевільну ціну на газ нам не потрібен », – резюмував А. Охріменко.

Нагадаємо, постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман під час круглого столу повідомив, що підняття цін на газ в Україні є позитивним і важливим фактором для економіки.

 "З точки зору МВФ ми переконані в тому, що підвищення цін на газ є важливим для економіки України. По-перше, це надає правильні економічні сигнали, по-друге, забезпечує правильний розподіл енергоресурсів в економіці, забезпечує ресурсами" Нафтогаз ", сприяє розвитку газової інфраструктури ", – підкреслив Люнгман.

Як уточнив він, необхідно, щоб на ринку не було сегментації, коли газ продається різним споживачам за різними цінами, адже така модель має дуже високу корупційну складову.