Якщо Росія вдаватиметься до агресивних дій проти США та їхніх союзників, відповідь не забариться. Водночас адміністрація Байдена готова співпрацювати з Кремлем у певних напрямках.

Про це американський держсекретар Ентоні Блінкен заявив під час зустрічі з очільником російського МЗС Сергієм Лавровим. 19 травня вони зустрілися у Рейк’явіку, столиці Ісландії.

Туди посадовці прибули, аби взяти участь у міністерському засіданні Арктичної ради. Це міжурядовий форум, який займається питаннями країн та корінних народів Арктики.

Блінкен заявив, що США прагнуть “передбачуваних та стабільних відносин з Росією”. Мовляв, це буде добре не лише для народів цих країн, але й загалом для усього світу.

Лавров подякував за ініціативу щодо зустрічі у Рейк’явіку й наголосив, що двосторонні відносини між США та Росією є важливими. Втім, варто “розібратися, що далі з ними далі робити”.

За словами російського міністра, країни розходяться в оцінці міжнародної ситуації та підходах до завдань, які необхідно вирішувати для її нормалізації.

“Коли справа доходить до цих розбіжностей… Якщо Росія буде діяти агресивно проти нас, наших партнерів та союзників, ми відповімо. Байден говорив це Путіну”, – підкреслив Блінкен.

Водночас, як додав чиновник, американський президент продемонстрував, що не зацікавлений в ескалації конфлікту. Проте він захищатиме інтереси своєї країни.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.