Головні новини Львова
Подобається

Під Львівською облрадою зібралися одразу два пікети

18/11/2014     Автор: Яна Романська
Під Львівською облрадою зібралися одразу два пікети

Кілька десятків учасників акцій просять депутатів ради про допомогу

Батьки дітей з особливими потребами, які навчаються у школі-інтернаті №102 на вул. Пекарській у Львові просять обласних обранців не голосувати за створення Літературного музею Львівщини у приміщенні школи-інтернату.

Вони тримають у руках плакати із написами «Владо, подбайте про дітей-інвалідів!», «Пане Лубківський, руки геть від школи-інтернату №102», «Спершу – держава, потім – власні амбіції».

Інша група пікетувальників вимагає у депутатів ЛОР втрутитись у роботу Жидачівського целюлозно-паперового комбінату.  Вони тримають у руках плакати із написами «Жидачівський комбінат – це життя району», «1000 чоловік на вулиці», «Злодіїв геть від бізнесу», «ПАТ ЖЦПК – не металолом».

Голова профспілкової організації підприємства Степан Шминець розповів, що працівники комбінату вже 4 місяці не отримують заробітної плати, а теперішнє керівництво спеціально доводить його до банкрутства.

«Комбінат є унікальним, о користується вугіллям, але вугілля наше, Волинського басейну. Нам не потрібне вугілля ні з Донбасу, ні з Південної Африки. Але керівництво підприємства каже, що вони не бачать в ньому перспективи. Очевидно, вони бачать в ньому лише металобрухт», – сказав голова профспілки.

Він додав, що працівники ПАТ ЖЦПК просять депутатів проконтролювати, аби підприємство, яке вже протягом трьох місяців не працює, відновило свою роботу і з’явилися нові, фахові керівники. Степан Шминець аголосив, що підприємство штучно доведене до банкрутства з корисливою метою.

 

 

Джерело: Вголос