У Голосіївському районі Києва медику поряд із лікарнею виплеснули в обличчя невідому рідину. Постраждалого забрала швидка допомога, а зловмисник утік.

У прес-службі поліції Києва не уточнюють, яку саме речовину використовував нападник, однак потерпілий перебуває у важкому стані. У нього хімічні опіки обличчя.

"15 березня о 9 ранку в поліцію надійшло повідомлення, що на вул. Єнісейській біля лікарні чоловік вилив невідому рідину на медика", ‒ уточнили правоохоронці.У поліції зареєстрували два кримінальні провадження – за нанесення тяжких тілесних ушкоджень і хуліганство.

Згідно з даними Google-карт, на вул. Єнісейській, 8 є два приватні медичні заклади: клініка нейрохірургії та медцентр, працівником якої і є постраждалий.

Очевидці стверджують, що працівники комунальних служб водою змивали сліди з асфальту на місці нападу. Медика атакували просто на сходах.

Нагадамо, столичного лікаря Юрія Ліску в 2018 році двічі били після його заяв про корупцію. У нього діагностували переломи і закриту черепно-мозкову травму.