Мешканка Маріуполя Світлана Захарова померла під час занять в одному з тренажерних залів в 23-му мікрорайоні міста. Молода жінка 1982 р.н. до походу в спортзал близько тижня дотримувалася дієти, крім того, їй був поставлений діагноз "порок мітрального клапана".

"У дівчини не витримало серце, і вона померла на руках у лікарів".

"Вона пила воду і потім стала падати на підлогу", – говорить очевидець, тренер Олександр Луговий. Першу допомогу надавав їй персонал тренажерного залу і одноклубниця, яка має медичну освіту. Також подзвонили сестрі потерпілої, яка повідомила, що у жінки порок серця, а в її сумці знайшли таблетки.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Загибла займалася на TRX петлях, ходила на тренування близько 4 місяців, але нікому не говорила, що у неї проблеми з серцем. Олександр Луговий зазначив, що нещастя сталося не в розпал тренування, а ще на стадії розминки, буквально через 3-5 хвилин після початку.

За словами тренера, пост-фактум він дізнався, що Світлана дотримувалася суворої дієти, хоча особисто він не бачив в цьому необхідності. У залі немає спеціального медика, але все тренери мають спеціальну підготовку, в тому числі і медичну, і вищу освіту педагогів.