Не так давно ми направили скаргу в Управління ДСБЕЗ ГУМВСУ у Львівській області з приводу незаконного продажу дисків. Думаю навіть не варто нагадувати про факти порушення авторського права. До цього словосполучення можна навіть додати прикметник «злісного»… порушення авторського права. І це не лише диски, а й книжки, пісні тощо. Саме це стає проблемою для творців, митців та інших людей, які так і не отримують свій законний прибуток за пророблену роботу. Ми мали «живий» приклад – продаж піратських копій дисків на ринках Львова. Думаю навіть не варто казати де саме, всі згадають хоч один такий прилавок на вулицях міста.

Повідомляємо, що нам прийшла відповідь. Працівники повідомили, що скаргу зареєстрували у журналі Єдиного обліку заяв і повідомлень громади про правопорушення,що вчинені чи готуються, складено 6 фактів адмінпротоколів з порушень авторського права.

Крім того нам відзвітували, як просувається боротьба з порушенням авторських прав: у зловмисників вилучено 1236 контрафактних дисків, повідомили про профілактичні роботи, які вони проводять.

Заступник начальника Управління повідомив про закриття кінотеатру 3D (м. Новояворівськ, Львівська область), який завдав матеріальних збитків на суму 90, 6 тис. грн своїми незаконними трансляціями. Також, за словами заступника начальника Управління, відправили на розгляд суду матеріали кримінального провадження, відкритого щодо ТОВ «Арніка» – товариство незаконно відтворювало та розповсюджувало неліцензійне програмне забезпечення.

Таким чином, Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю прийняло нашу скаргу та пообіцяли роботу над цим питанням. А поки скарги реєструють авторські права порушує кожен, хто вміє користуватись інтернетом. Команда «Поборемо корупцію разом» продовжує слідкувати за цим питання, про нові факти будемо вас повідомляти.

 

DSCN6119