Путін вдруге провів телефонні переговори з Меркель та поскаржився їй на Україну та США. Навіть на агресію наших двох країн. Із чим я щиро нас і вітаю.

До всіх своїх прізвиськ ВВХу може отримати ще й «Ябеда». Хоча, на тлі іншого, це ще нічого, пише політичний оглядач Кирило Сазонов.

Так про що ж наш ябеда скаржився фрау Меркель, що йде? Насамперед на «деструктивну політику» Зеленського. Який, цитую, «все більше робить ставку на силові методи, у тому числі використовуючи порушуючи мінський Комплекс заходів ударні безпілотні апарати».

Ну, про всі нюанси використання «страшною київською Хунтою» бомби з безпілотника проти мирної гаубиці, яка не порушувала «мінських» і просто обстрілювала українські позиції, вже писали. І Меркель уже висловлювала своє глибоке занепокоєння — не РФ із приводу гаубиці, а Україні через безпілотника. Тож наш ябеда прийшов за втіхою за адресою.

Йдемо далі. Ще Путін поскаржився Меркель на США. Мовляв, американці погано поводяться в Чорному морі. Знову заявив, цитую — «про дестабілізуючий та небезпечний характер активності збройних сил США та інших країн НАТО у Чорному морі». Мабуть, ябеда впевнений, що жарт повторений двічі — вдвічі смішніший.

Тобто мирні російські військові окупували Крим, захопили українські кораблі, за фактом піратують у водах Чорного моря, а небезпечний характер має активність США та НАТО. Цікаво, чи Меркель також підтримала старого друга Вову і висловила НАТО і США свою глибоку заклопотаність?

Проте Меркель хотіла поговорити про натовп мігрантів, які штурмують польський кордон. І тих, хто прагне потрапити саме до Німеччини, — нещасні біженці в курках по тисячі доларів (є факти і фото в польських ЗМІ) точно не хочуть збирати полуницю в Польщі.

Так що цілком можливо, Меркель на побажання нашої ябеди дивилася зовсім без іронії. І нам нічого хорошого це не обіцяє. Втім, тішить те, що тиснути на американців їй буде набагато складніше. І чим частіше ми опиняємось в одному човні зі США — тим краще. Спільні вороги та зрадники зближують. А старіючий мачо в ролі ябеди виглядає дуже природно і перспективно.

Нагадаємо, що Як повідомлялося, Меркель телефонувала Путіну також 10 листопада щодо ситуації на білорусько-польському кордоні і просила його вплинути.

Нагадаємо, 26 жовтня 2021 року в районі проведення ООС вперше застосували розвідувально-ударний безпілотний комплекс “Байрактар”.

Франція та Німеччина розкритикували Україну, однак президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ захищають Україну і діятимуть так далі.

“Україна захищає свою територію і свій суверенітет згідно з обов’язком і присягою кожного, хто служить сьогодні, хто захищає українську державність. Ми не наступаємо, ми тільки відповідаємо.

До речі, ми відповідаємо згідно з домовленостями щодо режиму припинення вогню. Саме в цьому форматі й продовжуватиме діяти Україна.

Коли українська армія відчуває, що потрібно захищати свою землю, вона так і робить. І далі вона діятиме саме за цим принципом”.