У мера Харкова Геннадія Кернеса були погані стосунки з колишнім мером міста, екснардепом Михайлом Добкіним. Про це друг Кернеса бізнесмен Павло Фукс повідомив “Українській правді” в інтерв’ю, опублікованому 21 січня.

“Люди його асоціюють, що він із Кернесом, хоча насправді вони були в дуже поганих стосунках. (…) У них були якісь розбіжності в бізнесі. (…) Думаю, після Гениного поранення (2014 року в Кернеса стріляли під час його пробіжки в Харкові, після поранення він перестав ходити. – ред.) щось у них сталося і вони взагалі не спілкувалися”, – сказав він.

Бізнесмен також розповів, як він відмовляв Добкіна від участі у виборах мера Харкова восени 2020 року, коли Кернес лікувався в німецькій клініці “Шаріте”.

“Він мені говорить: “Я йду”. Я йому кажу: “Куди ти йдеш? Там людина лежить, а ти все одно програєш. Ти в Гени відтягнеш 5%, і все”. Він мені відповідає: “Ні, ну я йду на випадок, якщо з ним щось станеться”. Я йому кажу:” Міш, ну якщо ти хлопець порядний, ти не можеш іти”. І він написав заяву”, – пояснив Фукс.

За його словами, цивільна дружина Кернеса Оксана Гайсинська не хотіла розмовляти з Добкіним, “знаючи все про конфлікт”, і той просив, щоб про його зустріч із нею домовився бізнесмен.

“Вона його вислухала. Він усе зробив, як обіцяв”, – зауважив Фукс.