Шістьом співробітникам управління патрульної поліції у Львівській області пред’явили підозру в ненавмисному вбивстві і перевищенні службових повноважень, повідомляє прес-служба управління патрульної поліції у Львівській області, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Львівській області.

Зазначається, що 8 травня Галицький районний суд обрав для поліцейських запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту і відсторонення від служби.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

Начальник управління Роман Пилипенко вважає запобіжний захід занадто жорстким.

«Ми вважаємо запобіжний захід занадто жорстким, адже протягом трьох місяців довели свою відкритість і співпрацю у всебічному об’єктивному розслідуванні. Закликаємо всіх небайдужих узяти цю справу на громадський контроль», – заявив Р.Пилипенко.

За його даними, цих поліцейських неодноразово відзначали за сумлінну службу, вони брали участь у затриманні озброєних грабіжників і звільненні заручників.

9 лютого поточного року під час відпрацювання лотерейних закладів у Львові в одному з них у 22-річного юнака поліцейські виявили пакет із невідомою речовиною. Юнак поклав пакет до рота і спробував полишити заклад. Поліцейські затримали його і вимагали виплюнути пакет, але юнак його проковтнув.

Спроби дістати пакет були безуспішними, юнак втратив свідомість. Поліцейські викликали швидку і надавали йому першу допомогу, але життя його врятувати не вдалося.