Вбита 20 січня 2018 року медик Сабіна Галицька 4,5 місяців рятувала поранених бійців на передовій і мріяла вступити до університету, передає Корупція.Інфо

Про Сабіну у Facebook розповів волонтер Ян Осока.

"У бригаді її називали Красуня. Закінчивши 9 класів сільської школи, дівчина вступила до Новоград-Волинського медичного коледжу, у якому отримала фах фельдшера. По тому рік встигла попрацювати акушеркою у Барашівській сільській лікарні. Планувала отримати вищу освіту, але не встигла.

01.04. 2016 року вона підписала із ЗСУ контракт, маючи велике бажання допомагати пораненим у боях солдатам, та після навчання на полігоні "Десна" прибула до свого підрозділу.

Популярне: Вже з вересня цього року! Батьки готуйтесь, в Україні затвердили нові правила для школярів

Сержант, старша медична сестра приймально-сортувального відділення медичної роти 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. 4,5 місяці перебувала на нулях, витягуючи хлопців з того світу.

Вбили Красуню 20 лютого о 15:30 у зоні відповідальності окремого тактичного угруповання "Луганськ". Поховання попередньо планується 23 лютого у рідному селі. У неї залишились батьки та брат", – розповів волонтер.