Перший день останнього літнього місяця буде спекотним, в деяких регіонах України пройдуть дощі. Синоптики прогнозують, що максимально стовпчики термометрів піднімуться до 28 градусів тепла.

Погода 1 серпня в Україні буде різноманітною. Місцями пройдуть зливи, а в деяких регіонах буде спека.

За даними Укргідрометцентру, в суботу 1 серпня всі західні області, крім Чернівецької та Закарпатської, чекають дощі з грозами. Температура повітря вдень підніметься до +25 градусів. На півночі нашої країни також очікуються дощі. Вони минуть лише Харків, Київ, Житомир, Чернігів та Суми.При цьому стовпчики термометрів вдень суботи не піднімуться в цих містах вище +23 градусів. На Донбасі синоптики прогнозують сонце і температуру повітря до +24. До +26 вдень прогнозують Черкасам, Полтаві, Дніпру, Запоріжжю. Найбільш тепла температура очікується 1 серпня в Одесі, Херсоні, Миколаєві та в Криму – до +29 градусів.

Раніше синоптики передбачили Україні аномальне літо-2020 року, яке також будуть супроводжувати різні катаклізми. Експерти прогнозують, що на природі згубно позначаться погодні катаклізми, а значить, варто готуватися до проблем з урожаєм.