pZuMh7fgLYE

Ще у 2011-му році екс-депутат міськради Роман Ландік жорстоко побив 20-річну модель Марію Коршунову в одному з луганських ресторанів.

Інцидент трапився через невдалий флірт колишнього народного обранця з однією з відвідувачок, яка сиділа з подругами за столиком. Дуже скоро в мережі поширився відеозапис з камери спостереження ресторану, на якому зафіксовано побиття дівчини.

А 19-го січня 2012-го року Ландіка визнали винним у побитті моделі. Його засудили до 3-ох років позбавлення волі з відстрочкою на 2 роки. Відтоді Ландік неодноразово оскаржував рішення суду і тепер йому це вдалося.

Рішення на користь Романа Ландіка 4-го лютого 2015-го року ухвалив Сватівський районний суд. Проте Марії Коршуновій про це стало відомо лише зараз. У судовому документі зазначається, що переглянути вирок вирішили у зв'язку з тим, що Ленінський райсуд допустив помилку, яка вплинула на вердикт."Так, згідно з вироком суду ОСОБА_1 (Роман Ландік) визнаний винним у вчиненні в ніч проти 4-го липня 2011-го року у клубі "Баккара" міста Луганськ хуліганства — грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та пов'язане з опором громадянам, які припиняли хуліганські дії",- йдеться у рішенні Сватівського райсуду.

Проте суд вважає, що після удару Коршунової Ландік, "перебуваючи у стані необхідної оборони, застосував силу до припинення її протиправних дій і наступного правомірного затримання та передачі Коршунової органам правопорядку як особи, що скоїла злочин". На думку суду, саме ця обставина не була раніше взята до уваги. Відтак, згідно нової постанови суду, Ландік не порушував громадський порядок, тож кримінальне провадження проти нього закрили. Захисників Марії Коршунової на цьому суді не було.

Додаємо також відео побиття дівчини, яке зафіксували камери спостереження, встановлені у ресторані.