Російський суд відмовив українському політв’язню Олександру Кольченку в умовно-достроковому звільненні та переведенні на виправні роботи.

Про це повідомляє “Громадське”.

Виїзний суд в колонії №6 в Копейську Челябінської області аргументував свою відмову тим, що за Кольченком числяться порушення режиму та стягнення.

Кольченко просив перевести його на виправні роботи замість ув’язнення в колонії через необхідність забезпечувати непрацюючу матір та проблеми зі своїм здоров’ям (дефіцит маси тіла).

«Хотів би ще раз підкреслити, що моя мати вже досягла пенсійного віку, не працює і не має можливості мене утримувати. Крім того, в силу віку, вона дуже потребує моєї моральної, фізичної та — що важливо — матеріальної допомоги. Я молодий і працездатний. Я хочу і можу і продовжувати подальше навчання і працювати. Я не боюся фізичного праці. Замість того, щоб жити за рахунок платників податків, я міг би себе утримувати», — заявив Кольченко

Кольченко назвав примусові роботи «одним з можливих кроків до адаптації в суспільстві».

Олександр Кольченко отримав в РФ 10 років суворого режиму за звинуваченням в організації та участі в терористичній організації, а також підготовці теракту на території незаконно анексованого Криму.