Мозговий

Анонсоване напередодні в середовищі бойовиків розформування банди «Призрак» і входження його до складу так званої «армії новоросії» поки що відміняється. Ватажок бандформування Олексій Мозговий знайшов аргументи для збереження «статусу-кво» свого підрозділу. 

Про це сам Мозговий заявив під час інтерв'ю, передає Корупція.інфо

Бойовик переконаний, що скоєний на нього замах був провокацією, спрямованою на те, щоб «зіштовхнути лобами» бійців його підрозділу та представників «офіційної влади» ЛНР.

«Для мене ближче усього версія в плані провокації, тому що вже дуже наполегливо намагаються всіх зіштовхнути лобами всередині самої республіки. Дуже наполегливо, і це відбувається вже досить тривалий час. Тому я після замаху і сказав, що ні на які провокації не поведусь і нікого ворогом оголошувати не буду. На даний момент про розформування бригади мови немає», – заявив Мозговий.

Трохи раніше бойовик звинувачував ватажка ЛНР Плотницького в різних злочинах, зокрема, в крадіжці «гуманітарної допомоги» з Росії. Мозговий запрошував журналістів простежити, куди в кінцевому підсумку потрапляє російська гуманітарна допомога.

«Проведе хоч один репортер, хоч один телеканал розслідування про те, як доходить гуманітарна допомога у регіони. Хоч з одним білим «Камазиком» журналіст проїхався в глухе село, в дальній райцентр?», – обурювався бойовик.

Попри демонстративну ворожість і принциповість, на даний момент Мозговий все ж знайшов «точки дотику» з Плотницьким і той «дозволив» бригаді Мозгового існувати окремим формуванням.

«В даний момент знайшлися спільні точки дотику, про розформування мови немає», – резюмував Мозговий.

 

 

Джерело: Преса України