Деякі жителі України найближчим часом можуть розраховувати на солідні виплати від держави

Так, українці, звільнені з полону бойовиків на Донбасі, почали отримувати обіцяні урядом компенсації. Кожному з них передбачена виплата в розмірі 100 тис. грн., передає Корупція.Інфо


Про це заявила начальник управління з питань переселенців та гуманітарного співробітництва Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Ірина Калапуха.

Вона зазначила, що гроші звільненим з полону вже почали виплачувати Донецькій та Львівській областях.

Калапуха пояснила, що черговість виплат буде залежати від часу звернення за ними колишніх полонених, а сам процес повинен зайняти не більше місяця.


«Тут не буде, що всі отримають допомогу в один день. Звільнені з полону зверталися в різний час, на місяць раніше, на місяць пізніше. Виплачувати вже почали, це питання часу. І це не півроку, а місяць максимум», – повідомила чиновниця.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

За даними МінТОТ, на 4 червня за одноразовою грошовою допомогою звернулися 65 осіб, яких терористи взяли в заручники.


Відзначимо, що останній масовий обмін утримуваними особами між Україною і так званими «ДНР» і «ЛНР» відбувся 27 грудня 2017 року, а 31 січня 2018 року уряд розпорядився про виплату кожній з осіб, звільнених з полону, грошової допомоги в розмірі 100 тис. грн кожному.

Нагадаємо, зарплати жителів України хочуть рахати за принципом, який діє в країнах Європейського Союзу.


Українська влада підтримує введення в країні медіанної заробітної плати. Про це заявив президент країни Петро Порошенко.


 
“Чи проти я медіанної зарплати? Ні. Я можу навіть доручити, щоб вираховували і ту, і іншу. Це повинно бути прозоро. Нам не потрібно нічого приховувати”, – зазначив він.

При цьому президент заявив, що головна проблема полягає не в розрахунку показника зарплати, а в її фактичному розмірі, який слід підвищувати.


“Я думаю, що головна проблема у нас не в медіанній зарплаті. Наша головна проблема – це підвищувати зарплату. І я можу сказати, що на сьогодні у нас є дуже стійка тенденція, коли кращі виробництва країни різко підвищують заробітну плату”, – повідомив Порошенко.