В Інтернет-мережі розкрили деталі розправи над двома українськими заробітчанами в Польщі.

Як повідомляє Politeka, про це йдеться в Telegram-сторінці Hue.

«Мій Микола приїхав до Польщі працювати. Платив податки і внески. Він така ж людина, як і ви, поляки. У нас немає до вас ніяких претензій. Але подивіться, що ці нелюди зробили з моїм сином. Якої шкоди вони завдали його здоров’ю. Він не заслужив того, щоб з ним так зверталися», – зазначила мати постраждалого Миколи.

«Він нікого не бив, не ображав, ніякого злого наміру в нього не було», – підкреслила вона.

Як повідомлялося раніше, у Польщі в місті Владиславове охоронці нічного клубу жорстоко побили двох українських заробітчан. Жертвами насильства виявилися два брати: 23-річний Микола та 19-річний Владислав.

Вони гуляли в клубі Чорний кінь, при цьому вели себе адекватно. Коли вийшли на вулицю, то розмовляли між собою українською мовою. Два охоронця закладу, почувши українську мову, напали на них.

Постраждалі кажуть, що при цьому охоронці їх ображали, вони також отримали дозу сльозогінного газу в обличчя.

Владислава вдарили кулаком по голові, після чого він впав на тротуар і втратив свідомість.

Після цього, охорона взялася бити Миколу. Коли Владислав отямився, то побачив непритомного брата в калюжі крові і викликав поліцію та медичну допомогу.

Після численних ударів Микола втратив багато крові і його відвезли вертольотом до лікарні Гданська. Протягом 18 днів українець перебував у комі.

На даний момент стан хлопця все ще важкий: у нього травма головного мозку, не працює одна сторона тіла. Микола не говорить і має часткову втрату пам’яті.

Польська поліція веде слідство. Двом охоронцям було пред’явлено звинувачення і обрано запобіжний захід. Одного нападника посадили під варту на три місяці, а інший знаходиться під поліцейським наглядом і забороною виїзду з країни.