Українка, хвора на рак грудей, померла через шахрайські дії так званого цілителя, передає Корупція.Інфо

Її історію на своїй сторінці у Facebook розповіла її подруга Ірина Григор'єва, яка також пережила цю смертельну хворобу.

За її словами, у Марини як у співробітниці міжнародної авіакомпанії ОАЕ була можливість пройти лікування за кордоном, однак вона потрапила в руки "екстрасенса".

Популярне: Готові? Синоптики оприлюднили прогноз погоди на найближчі дні, тільки тримайте себе в руках

 

"На життєвому шляху Марини зустрівся людина на ім'я Фудим Григорій Львович (Маринка його називала, просто – Львович), так званий спадковий цілитель у 14 поколінні, екстрасенс, доктор філософських наук і психотерапевт. Скажу вам одразу, що психотерапевт він явно дуже вправний!" – написала Григор'єва.

Цілитель переконав жінку, що традиційна медицина її вб'є. З його подачі вона відмовилася від проведення повноцінної операції і подальшого лікування.

Замість цього чоловік запропонував їй голодування, спеціальну дієту та інші нетрадиційні методи. Наприклад, коктейлями власного приготування.

Будь-які обстеження екстрасенс заборонив. Марина його у всьому слухалася. При цьому вона відмовилася від спілкування з людьми, які наполягали на тому, щоб вона все ж здалася медикам.

У результаті жінка померла 29 січня від раку.

"Для чого я все це написала? Для того, щоб ви, мої друзі, ніколи не звернулися до цієї людини на ім'я Фудим Григорій Львович за допомогою! Якщо ви зіткнулися зі страшною хворобою, як онкологічна хвороба, довіртеся фахівцям – лікарям, а не цілителям" , – закликала Григор'єва.