53456 (1)

Ірина Кеменяш вийшла заміж за сина директора школи-інтернату Василя Кобу.
Фото з розкішного весілля випадково попали в Інтернет: одні з них виставила на своїй сторінці організаторка весілля, інші – гості молодят. Місцеві журналісти одразу ж підхопили і розповсюдили.

 

Vesillya-4

 

Ірину, дочку керівника закарпатського осередку «Батьківщини», колишнього народного депутата Олександра Кеменяша, уже кілька років вважали найзавиднішою нареченою регіону. І гарна, і розумна (за освітою – міжнародник), і, щонайголовніше – скромна, «без понтів». Можливо, саме завдяки останній рисі характеру Ірина не могла собі дозволити їздити на авто нижче білосніжного Infiniti, подарованому свого часу люблячим батьком. Та ось минулої суботи вона вийшла заміж. Її обранцем став син директора Перечинської школи-інтернату Василь Коба.

 

Vesillya-2

Олександр Кеменяш

Весілля відгуляли теж, як годиться, з розмахом, в одному із найпрестижніших туристичних комплексів Закарпаття «Воєводино» – з саунами, басейнами, рибалкою, більярдом та казино. У скільки там обходиться весільний бенкет, на жаль, довідатися не вдалося, але за ніч у номері «люкс» доведеться викласти близько півтори тисячі гривень. Тим не менше, закарпатці уже «прикинули» приблизну вартість свята – півмільйона гривень.

Фото нареченої у розкішній сукні, композиції із живих квітів і шовку, якими прикрашали зали, пурпурові доріжки для гостей – усе це викликало неоднозначну реакцію простих користувачів соцмереж, а весілля назвали подією року. «Поки одні гинуть на фронті заради нашого майбутнього, інші влаштовують гуляння під час чуми», «Слуги народу «бідують», поки їхні господарі виживають на зарплату в півтори тисячі гривень», – пишуть у соцмережах.

Vesillya-3