Полінці Мельник 8 років, минулого року в липні їй лікарі поставили страшний діагноз – Нейробластома позаочеревного простору, а саме правого наднирника, 3 стадія, тобто пухлина вже була розвинена і навіть дала метастази в грудний та поперековий відділи хребта, а також множинні метастази в кістки стегон.

Поля перенесла операцію з часткового видалення пухлини, після кількох блоків хіміотерапії пухлина знову дала швидкий повторний ріст. Далі були додаткові 4 блоки хіміотерапії. І все без змін.

Родина боїться, що донечка під час недієвого лікування втрачає дорогоцінний час, тому вони вирішили шукати порятунку за кордоном, до того ж дитині після успішного досягнення ремісії може знадобитись операція з трансплантації кісткового мозку, яку також проводять за межами України. Батьки вислали документи в Білорусь, Італію та Туреччину.

Шанс на порятунок погодилась дати італійська клініка, тож мама з Полею виїхали терміново туди. Поля перший блок хімії перенесла дуже тяжко, їй призначено купу препаратів, які будуть підтримувати стан здоров’я, щоб не було погіршення.

«Зараз Полі краще, вона абсолютно налаштована, як і лікарі, на позитивний результат від лікування. Чекає на наступні діагностичні обстеження та черговий блок хіміотерапії (що 21 день ). Дуже просимо допомогти зібрати кошти для лікування Полі. В сім'ї є ще одна дівчинка – сестричка Полінки – Альбіна, яка зараз живе в с.м.т. Цумань разом з бабусею і тіткою. Тато на заробітках. Сума, яку виставила клініка, для сім'ї надзвичайно велика – 160 тисяч євро», – кажуть волонтери, які допомогають родині зі збором коштів.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149439394152437 Мельник Олена