Через кілька днів Яну виповниться два роки, але малюк змушений переносити недитячі випробування і боротись за життя.

У травні мама Яна помітила, що його ліве око «світиться» і звернулась до лікарів, які і почали бити на сполох, адже все вказувало на онкологічне захворювання сітківки ока у дитини, яке згодом і підтвердили київські лікарі.

«Ми пройшли в Охматдиті перший блок хіміотерапії. Яну 3 рази вливали кров, довго відновлювався організм, дуже схуд, капали антибіотики, тому що була температура. Коли зробили конрольне МРТ, сказали, що нічого не змінилось, і далі треба швидко видалити око і продовжити хіміотерапію», – розповідає мама Яна.

Родина вирішила спробувати звернутись до лікаря в Швейцарії, який спеціалізується на таких діагнозах у дітей, тож продали квартиру і з допомогою добрих людей зібрали кошти на перший час для лікування.

«Нас уже почали лікувати, і чекають на те, що ми внесемо наш борг у 20 000 франків. На зараз у нас є 80 000 грн, тобто ще залишилось 450 000 грн назбирати. Є підозра (величезний відсоток), що клітини раку пішли за око, в зоровий нерв, це означає, що є ризик метастазів в організмі.  Але ми батьки – нам немає часу скласти руки і чекати, ми діємо, щоб наші дії приносили результати в лікуванні нашого первістка», – кажуть батьки малюка і просять допомогти зібрати решту суми, яка потрібна на його подальше лікування.

Реквізити для допомоги:

Монобанк: 5375 4141 1169 8030 Ніщенко Юлія

ПриватБанк: 5168 7427 2785 7363 Ніщенко Юлія