Тіло потерпілої виявили 06 травня цього року в меліоративному каналі в селі Городнявка Шепетівського району. Було встановлено, що жінка померла насильницькою смертю: їй нанесли близько 9-11 рубаних ран, після чого втопили в меліоративному каналі, пише Корупція Інфо

У ході розслідування було встановлено, що потерпілою є 40-річна мешканка Києва. Невдовзі вийшли і на слід підозрюваного. Ним виявився мешканець столиці 1976 року народження. Чоловік раніше вже притягувався до відповідальності за розбійний напад.

Слідчі встановили, що чоловік раніше був знайомий з потерпілою. Він знав, що жінка проживає сама і не має близьких родичів, тож вирішив заволодіти її квартирою.

Спочатку зловмисник вивіз потерпілу до Хмельницької області, вбив і заховав тіло, але перед цим відібрав ключі від квартири. Потім він повернувся до столиці, де з квартири своєї жертви забрав її паспорт та всі документи на житло.

Після цього зловмисник розробив і втілив у життя шахрайську схему з продажу квартири потерпілої. Називав себе представником власниці, яка перебуває за кордоном і не може особисто проводити перемовини з продажу житла. Цю ж історію він розповів 33-річній киянці, яка за окрему плату погодилась допомогти йому. Тож коли знайшов покупця на квартиру, чоловік вклеїв фото нової знайомої у паспорт своєї жертви, після чого в нотаріальній конторі в присутності шахрая, його пособниці та третіх осіб був укладений договір купівлі-продажу на суму понад півмільйона гривень.

Оперативним шляхом поліцейські довели факт перебування підозрюваного на території Шепетівського району в момент скоєння вбивства та зібрали достатню доказову базу його причетності до скоєння злочину. Крім того, на території однієї з областей розшукали транспортний засіб, на якому він перевозив тіло. Машину також продали третім особам, проте під час скрупульозного огляду автівки, в салоні були виявлені сліди крові.

Хмельницькі оперативники затримали підозрюваного у Києві. Йому доведеться відповідати перед законом згідно чотирьох статей Кримінального кодексу України.