шустерл

Сьогоднішній випуск ток-шоу "Шустер LIVE" виходить у прямому ефірі телеканалу "112 Україна", оскільки канал "1+1" зняв програму зі свого ефіру. Про це в ефірі "Шустер Live" заявив телеведучий Савік Шустер.

"Не віддасть він (Порошенко – ред.) життя за те, щоб ця програма була. Це вже факт. Тому що ми повинні були виходити на каналі "1+1", як зазвичай, у нас контракт з телеканалом "1+1". Раптово нас зняли, ми дізналися про це за 2 хвилини до ефіру. Нас зняли з ефіру", – сказав Шустер.

На його думку, це відбулося за домовленістю між власником телеканалу і Адміністрацією президента (АП).

"Я думаю, що це домовленість власника "1+1" з АП. Я не знаю, на яких умовах, і тим більше не знаю чому. Я можу тільки припустити", – заявив Шустер."Я дякую телеканалу "112 Україна", який не побоявся дати нам можливість вийти в прямий ефір", – додав телеведучий.

Шустер зазначив, що останній раз подібна ситуація сталася 29 листопада 2013 р.

"Це відбулось востаннє 29 листопада 2013 р., після європейського саміту у Вільнюсі, коли Янукович не підписав договір про асоціацію. Ми тоді з Вільнюса летіли разом з Петром Порошенком на його літаку. Він ще, зрозуміло, не був президентом і навіть не був кандидатом. Ми тоді говорили про те, як буде складно робити програму, що все одно прийдуть всі лідери опозиції, і дай боже, щоб нас не зняли з ефіру. І 29-го числа нас реально зняли ефіру на 45 хвилин. Петро Порошенко тоді вів переговори з керівництвом телеканалу "Інтер", нас повернули в ефір. Сьогодні нас, звичайно, не повернуть в ефір "1+1". Там показують фільм "Зимовий вальс", – заявив Шустер.

Раніше стало відомо про те, що телеканал "1+1" припинив трансляцію телепередачі "Шустер LIVE".