Леонід Кравчук перебуває у реанімації після операції на серці. 87-річного політика під’єднали до апарату штучної вентиляції легень. Рідні Кравчука попросили медиків утримуватись від коментарів.

Голова української делегації в ТКГ перебуває в Інституті серця у Києві. На цей час дихати самостійно він не може.

Рідні просили медиків не коментувати стан Кравчука.
Родина пацієнта заборонила медикам установи давати коментарі щодо самопочуття політика. Це стосується і прогнозів щодо його стану.

Зазначимо, що у 2017 році Леоніду Кравчуку уже робили операцію в Інституті серця. Медики провели йому стентування судин.

Нагадаємо, наприкінці червня 87-річний Кравчук переніс операцію на серці. Через це він вперше за багато років пропустив урочисте засідання Верховної Ради, проведене з нагоди Дня Конституції. Про проведену операцію розповів речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович. Водночас він зазначив, що політик просив його не коментувати нічого, окрім самого факту хірургічного втручання.

В Офісі Президента пояснювали, що наразі не розглядають питання заміни Кравчука у ТКГ. Мовляв, потрібно аналізувати стан здоров’я політика після операції та зважати на прогнози лікарів.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.