Депутат Ради від “ОПЗЖ” Ілля Кива погрожує “знести” восени українську влада за допомогою Московського патріархату. Депутат Верховної Ради від проросійської партії “ОПЗЖ” Ілля Кива загрожує українській владі поваленням восени нинішнього 2021 року.

Відповідний пост 27 липня він оприлюднив на особистому каналі в Telegram, передає Діалог.ua.

Киву привів у захват хресний хід в Києві, на який Українська православна церква Московського патріархату привезла з усієї країни близько 350 тисяч осіб.

Він назвав те, що відбувається “репетицією” майбутнього держперевороту.

“Запам’ятайте тих, хто сьогодні прийшов на хресний хід, а найголовніше – їх кількість! Саме ці люди прийдуть зносити до біса злочинну владу Зеленського вже цієї осені! Вважайте, сьогодні була репетиція!” – написав депутат.

Варто відзначити, що Кива, вступивши в “ОПЗЖ”, став затятим прихильником Москви. Він неодноразово публічно називав Україну “фашистською”, потураючи російській пропаганді.

Нардеп також часто “світиться” на російському телебаченні з антиукраїнськими промовами.

Нагадаємо, що 27 липня в центрі Києва була проведена масштабна релігійна акція Хрещений хід на честь Хрещення Русі, яка зібрала десятки тисяч прихожан РПЦвУ, які з порушенням всіх мислимих протиепідеміологічних вимог, неусвідомлено і багато в чому по своїй наївності, але стали елементами гібридної війни проти України. Гібридної війни, яка ведеться як на політичному, так і на релігійному фронті.

Усвідомлюючи всі ризики для своїх парафіян, в дуже непростий час пандемії, РПЦвУ при медійній підтримці ресурсів ОПЗЖ, зокрема, телеканалу «Перший незалежний», скористалися святкуванням Дня Хрещення Русі для поширення пропагандистських наративів, роками виходять з Росії.

РПЦвУ, за підтримки ОПЗЖ, продовжила дестабілізувати Україну, і осуд цих дій є необхідним, для запобігання реалізації більш глибоких і масштабних проектів.

Відзначимо, що буквально цього тижня Ілля Кива, відомий скандалами та обурливими проросійськими заявами, вкотре спровокував обговорення після того, як істерично пообіцяв прийти до влади в Україні.

Таку заяву нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива зробив в ефірі російського “Першого каналу”. Він сказав, що в Україні нібито відбудуться незабаром масові протести, а винні у всьому – США.

Такі дивні звинувачення Киви прозвучали у кремлівській програмі “Час покаже” – там нардеп з’явився відеозв’язком.

Він вважає, що вже у вересні українці виходитимуть на протести. Однак з чого нардеп зробив такі висновки – невідомо.

Кива впевнений, що якнайшвидше він прийде до влади і “наведе порядок”.

“Я – опозиція. Я – той, хто прийде до влади вже завтра зі своєю партією”, – запевнив нардеп.

Істеричні крики Киви

Промову Киви можна точно назвати істерикою, адже нардеп часто зривався на крик та навіть дозволяв собі грубо спілкуватись з людьми. Однак Кива вкотре довів свою позицію. Він вважає, що Росія хоче Україні лише добра, а у всіх бідах винні США.

“Люди – жебраки, голодні, безробітні. Далі можливості жити в Україні немає – це об’єктивна реальність”, – сказав Кива.

Варто зауважити, що у мережі активно обговорюють заяву Киви. Однак у більшості реакцій – висміювання.

Останні курйози Кив

  • Ілля Кива 24 червня заявив, що його нібито викликали на допит через радянську шапку. У прокуратурі все заперечили.
  • Цього ж місяця Кива та партія ОПЗЖ влаштували дуже дивний “марш”. Він відбувся на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Що цікаво, перед цим була інформація, що нардеп шукав людей, яким обіцяв 250 гривень.
  • Нардеп сказав, що готовий вступати у Раді у сутичку з Василем Вірастюком. Однак вона не обов’язково повинна бути фізичною.
  • До слова, Ілля Кива влаштував бійку з Миколою Тищенком у Раді.