Українців в лютому 2018 року чекає ряд змін і нововведень.

Так, з лютого в Україні очікується подорожчання медикаментів. За підрахунками Економічного дискусійного клубу (ЕДК), очікується, що ціни виростуть ще на 25%, передає Корупція.Інфо

Популярне: Відмова головного мозку: Відомий радянський актор перебуває у дуже важкому стані

Крім того, з 1 лютого ціни на цукор повинні підняти на 20%. Згідно з проектом постанови, передбачається, що зростуть мінімальні ціни на цукровий буряк – до 753,04 грн за тонну, і на цукор – до 11 тис. грн за тонну.

Чекають і "сюрпризи" від законодавців. 6 лютого вступає в силу закон про посилення відповідальності за несплату аліментів.

Також в Україні почнеться процес передачі землі у власність об'єднаних територіальних громад, як чергова сходинка децентралізації.

Очікують українців і нові можливості. Наприклад, з 2 лютого болгарська авіакомпанія Bulgaria Air почне регулярні польоти за маршрутом Софія – Одеса – Софія. Відзначається, що рейси будуть виконуватися двічі на тиждень – по п'ятницях і неділях.

Ще 1 лютого зміниться розклад руху поїздів в повідомленні Лисичанськ – Київ – Хмельницький. Вони будуть відправлятися з Києва на півгодини пізніше.