Знімки вінницького фотографа з українською політичною елітою потішили користувачів Facebook

Журналіст Кирило Ковальський виклав в мережу фотографії з виставки в Ольгополі Вінницької області, передає Корупція.Інфо

На знімках екс-президент України Леонід Кучма заглядає в глибоке декольте, а Юлія Тимошенко з Анатолієм Кінахом труться носами.

В кадр також потрапили Раїса Богатирьова і Юрій Луценко.

«Фото дня. Вчора в Ольгополі побачив ці фотки на виставці нашого земляка… Оцініть їх самі! Це крутяк!!!», — написав Ковальський, щоправда, не уточнивши, хто ж є автором даних фото.

У коментарях користувачі дивуються, як фотографу вдалося підловити такі пікантні моменти.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко була реальним лідером опозиції, без неї не сталася б "помаранчева" революція. Про це екс-президент Леонід Кучма заявив в інтерв'ю "Московським Новинам" .

За словами Кучми, Тимошенко талановитий переговірник і "може вмовити будь-якого, особливо чоловіків". Саме тому ЄС так активно її захищає, вважає екс-президент.

"Вона (Тимошенко – Ред.) свого часу встановила дуже тісні контакти з Європейською народною партією, яка сьогодні при владі в багатьох країнах Європи, в Європарламенті", – сказав Кучма.

"І взагалі, треба віддати їй належне – вона була реальним лідером опозиції, головною фігурою "помаранчевої" революції. Якби її не було, " помаранчевої" революції не було б, я впевнений в цьому. На цю роль Ющенко не підходив. Саме вона своєю енергією всіх захоплювала, розкрутила на революцію", – підкреслив Кучма.

Хоча була у Кучми-президента і зовсім інша оцінка пані Тимошенко.

Достеменно відомо, що 2000 року у кабінеті президента Кучми відбулася конфеденційна розмова з Петром Порошенком; розмовляли про політичне знищення Юлії Тимошенко.

Порошенко Петро Олексійович (далі "Порошенко"): … Я – член Вашої команди! Буду виконувати любий Ваш наказ! Там де Ви скажете!

Кучма Леонід Данилович (далі "Кучма"): Ну це зрозуміло.

Порошенко: Я раз в житті зробив вибір і тут ніяких не буде змін! Але я вважаю, що на сьогоднішній день в Парламенті теж буде непроста ситуація. Особливо якщо зараз з Юлею, відняти. Буде розсипатись Батьківщина. То треба підібрати цих всіх, тому що вона йде.

Кучма: Ну з Юлі то кінець-кінцем кінець прийде.

Що ж тепер? Самі бачимо. Політичні люб'язності ніхто не забороняв.

 

 

 

 

 

 

Популярне: Відмова головного мозку: Відомий радянський актор перебуває у дуже важкому стані