a94e1381b2e7fe1048d020eb05ea211a

Правий сектор у Львові продовжує безстрокову акцію протесту під стінами Львівської ОДА та чекає на звільнення Авакова з посади міністра внутрішніх справ.
Про це повідомив координатор ПС у Львові Володимир Лазор, передає Корупція.Інфо із посиланням на Варіанти

На питання, чи буде у понеділок допущено голову Львівської ОДА Олега Синютку до приміщення адміністрації, Володимир Лазор відповів: "Завтра буде завтра. Зараз я нічого не можу сказати."

Координатор ПС у Львові зауважив, що протестувальники можуть знаходитись під стінами Львівської ОДА не цілодобово, але акція залишається безстроковою.

"Ми вимагаємо покарати тих, хто винен в контрабанді, а саме: Медведчука, депутата Ланьо, тому що саме він винен у цих провокаціях. Необхідно розібратися в тому, куди йшли гроші від контрабанди. За нашою інформацією – вони фінансували сепаратизм в Україні, зокрема, на Закарпатті. Ми вимагаємо відставки Авакова, відставки всього керуючого апарату МВС у Закарпатській області" – повідомив Володимир Лазор.

Зараз під біля приміщення Львівської ОДА знаходиться близько 30 представників Правого сектора.

"Час революційних змін не закінчився. Нажаль, у нас далі розгортається реставрація олігархічної системи правління, можливо, поглиблюється навіть більше, ніж за часів Януковича", – повідомив координатор ПС у Львові Лазор.

Нагадаємо, 13 липня Правий сектор розпочав акцію протесту під стінами Львівської ОДА. Приводом до протесту стали події в Мукачево, де відбулась перестрілка між членами ПС та правоохоронцями.